Nasz zespół


Podstawą dobrej współpracy jest wiedza, z kim się współpracuje - a więc, kilka słów więcej o nas.


Michał Stryjewski

Dyrektor Generalny

Zaangażowany prekursor implementacji technologii blockchain w Polsce. Od 2016 roku współzałożyciel firmy Unlimited. Dystrybutor urządzeń z Azji opartych o blockchain. Wdraża firmy, budując infrastrukturę do zastosowania powyższych urządzeń. Przeprowadził blisko 200 godzin szkoleń. Swoją wiedzę nabył w praktyce i samokształceniu. Uczestnik wielu konferencji technologicznych, świetnie odnajdujący się w roli prelegenta.


Bartłomiej Sitek

Dyrektor Operacyjny

Doświadczony Manager z 12 letnim doświadczeniem w największych instytucjach finansowych na Świecie tj. Ing, Citi Group, Aviva. Praktyk biznesu, dla którego najważniejszą cechą przedsiębiorcy musi być skuteczność. Na sali szkoleniowej spędził blisko 10 000 godzin.


Katarzyna Gilarska

Community Manager

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu na kierunku Filologii polskiej o specjalizacji filologicznej obsługi biznesu. Z zamiłowania dekorator wnętrz. Na co dzień doświadczona i skuteczna Community Manager.


Krzysztof Baranowski

Wsparcie Techniczne

Młody, wciąż kształcący się informatyk, specjalizujący się w tworzeniu stron internetowych opartych o systemy takie jak Bootstrap oraz WordPress, a także zarządzaniu nimi. Z zamiłowania również całkiem niezły grafik. Konsekwentny i solidny w działaniu. Wykonał już sporą ilość zarówno mniejszych i większych projektów witryn oraz projektów graficznych.