Innowacyjne rozwiązania dla Twojego biznesu

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować


Kim jesteśmy?


Działamy na rynku technologii informatycznych od 2011 roku. Naszym głównym celem jest oferowanie naszym klientom najwyższej jakości usług w zakresie systemów kryptograficznych.

Oferta

Oferujemy pełen zakres usług, w tym: sprzedaż i serwis górników, naprawy górnicze, usługi doradcze, projektowanie i rozbudowę obiektów górniczych.

Technologia

Usługi świadczone przez nas oparte są na wysoce wyspecjalizowanych rozwiązaniach informatycznych opartych na BITMAIN, NVIDIA, AMD i INNOSILICON.

Wsparcie dla górników 

Całkowicie zamknęliśmy cykl naszych usług, tworząc dział zajmujący się problemami sprzętowymi naszych klientów, a także dostarczaniem systemów i komponentów.


To my - ludzie tworzący Unlimited:


Michał Stryjewski

Dyrektor Generalny (CEO)

Bartłomiej Sitek

Członek Zarządu

Katarzyna Gilarska

Community Manager

Blockchain to przyszłość!


Rewolucyjny system, którego nie da się złamać. Sam zaś może zmienić oblicze wielu branż. Blockchain rewolucjonizuje sposób zawierania, rozliczania i zapisywania transakcji. Oferowane przez nas rozwiązania pozwolą Wam na efektywne wykorzystanie możliwości technologiczne systemu Blockchain. Dzięki inwestycji w sprawdzony i polecany sprzęt, a także naszemu wsparciu możecie powiększyć w znacznym stopniu swój majątek.


Czas zacząć kopanie!


Przejdź do sklepu Unlimited!

Strefa Partnerska


Nawiązując z nami współpracę, otwierasz sobie również nowe możliwości - oto nasi partnerzy, którzy oferują naszym klientom zniżki: (kliknięcie w logo spowoduje przeniesienie na stronę partnera)