Darmowe ogrzewanie

Od dawna zapowiadane są wzrosty cen prądu. W przyszłym roku zapowiadane są podwyżki rzędu 60%. Przeczytać o nich można tutaj (klik!).

Jeśli zastanawiasz się jak oszczędzić na cenie prądu i ciepła w swoim domu lub przedsiębiorstwie, zadzwoń lub napisz, a udzielimy Ci odpowiedzi! Jeśli jednak nie lubisz pisać i dzwonić, przeczytaj co mamy do zaoferowania poniżej!

Wiemy nie od dziś, że maszyny weryfikujące transakcję w sieciach blockchain, tzw. "koparki" mogą zostać wykorzystane w projekcie optymalizacji kosztów w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie - w połączeniu z urządzeniami HeatMiner uzyskujemy podstawę systemu ogrzewania, który na siebie zarabia. Zyskujemy możliwość redukcji kosztów przenaczanych corocznie na ogrzewanie, za pomocą innowatorskiego systemu rekuperacyjnego.

Przedstawmy to na schemacie w celu prostszego zobrazowania działania systemu:

Opiszmy więc poszczególne etapy schematu:

  1. Prąd jest niezbędny do zasilenia urządzeń do automatycznego przetwarzania danych. Jest to urządzenie prądochłonne, potrzebuje go całą masę.
  2. Najbardziej korzystną metodą pozyskania prądu, jest instalacja alternatywnego źródła, które pozwala na obniżenie kosztów energii, nawet do 70% rocznie.
  3. „Koparkę” wykorzystujemy do wydobycia najbardziej opłacalnych aktywów opartych o technologię blockchain np. Bitcoin czy Ethereum, bazujących na poszczególnych algorytmach.
  4. Wydobyte aktywa wykorzystujemy do zakupu prądu, niezbędnego do zasilania koparek lub inwestujemy długoterminowo w ich posiadanie. Warto dodać, iż analiza konkretnego projektu powinna byc bardzo dokładna i skrupulatna. Wybierajmy projekty, transparentne, o dużym potencjale technologicznym zmieniającym dotychczasowy pogląd na dany sektor gospodarczy np. Cardano, Tron, Verge, Ripple, Horizen i wiele, wiele innych. Przykładem jednym z wielu jest Next, jego kurs wzrósł o 1,358.96% w jednym miesiącu, w Listopadzie 2017.

W taki oto sposób otrzymujemy pewnego rodzaju "perpetuum mobile" z bonusem. Maszyna weryfikuję transakcję, za co otrzymuję wynagrodzenie w postaci "tokenów", które następnie, w dowolnym momencie możemy zamienić na walutę fiducjarną. Został jednak jeszcze jeden szczegół, który wcześniej pominęliśmy - Układy scalone wytrwarzają ogrom ciepła. Przejdźmy więc do ostatniego, 5. punktu schematu.

  1. Procesory podczas swojej pracy wytwarzają znaczną ilość ciepła, które tak na dobrą sprawę bez odpowiedniej aparatury po prostu pozostaje niewykorzystane. Jednakże, jeżeli zdecydujemy się na wykorzystanie sprzętu HeatMiner, zyskujemy możliwość redukcji kosztów ogrzewania poprzez absorbowanie ciepła z wnętrza maszyny.

Odpowiadając z góry na pytanie, w jaki sposób redukujemy koszty ogrzewania, przeanalizujemy jeszcze raz schemat.

„Górnik” pracuje i zarabia na prąd, a produktem ubocznym jego pracy jest niewykorzystana energia cieplna. Aparatura HeatMiner stworzona jest w celu wykorzystania wspomnianej energii jako „napędu” lub elementu dodatkowego systemu grzewczego. W pewnym sensie, dzięki wykorzystaniu takiego sprzętu zyskujemy darmowe „paliwo”, którym jesteśmy w stanie ogrzać dom. W teorii, jedyne koszty, jakie ponosimy, to koszt przygotowania odpowiedniego projektu, zakupu sprzętu, a także koszty związane z energią elektryczną.

Do każdego projektu, wykonujemy indywidualny audyt, który pozwali maksymalnie dopasować Nasze produkty i usługi do Państwa potrzeb.

Przedsiębiorcy, farmerzy oraz rolnicy z Europy zachodniej, Stanów Zjednoczonych czy Australii, co raz częściej sięgają po innowacyjne rozwiązania. Powodem tego, są wysokie dotacje, bardzo korzystne oferty ratalne oraz sumarycznie wysokie stopy zwrotu z inwestycji.

Zostało Nam nie wiele wolnych terminów.Zapraszamy do kontaktu!

Unlimited © 2018. All Rights Reserved.

Close Menu