Galeria

Skróty do poszczególnych wydarzeń

Spotkanie Blockchain Strefy Elbląg #1

Na pierwszym spotkaniu poruszyliśmy tematykę związaną z powstaniem, ideą istnienia oraz funkcjonowaniem technologii blockchain, jak również omówiliśmy podstawowe zagadnienia dot. budowy koparki kryptowalutowej, miningu oraz funkcjonowania kryptowalut.

Przede wszystkim nie zabrakło networkingu – uczestnicy spotkania wymieniali się wizytówkami i informacjami przy kawie, ciastkach oraz… pizzy!

1-szy dystrybutor nowej generacji SC1

W 2019 staliśmy się jedynym na świecie dystrybutorem jedynego na rynku urządzenia do weryfikacji sieci Sia – Obelisk SC1 (zarówno pierwszej oraz drugiej generacji).

Rozmaite przypadki serwisowe...

Wartościowe projekty Blockchain

To seria warsztatów, których głównym celem była analiza oraz ocena aktywów opartych o technologię blockchain.

Future is now. Blockchain Summit '18

Konferencja dotycząca m.in. inteligentnych kontraktów, implementacji nowych technologii, optymalizacji kosztów przedsiębiorstw, ekonomii blockchain oraz perspektywy jej rozwoju.

Wśród prelegentów znaleźli się Sonia Targosz, Przemysław Targosz oraz Rafał Leszek – najbardziej znane nazwiska ze środowiska blockchain w Polsce, Michał Stryjewski oraz Bartłomiej Sitek – organizatorzy.

Cryptocurrency World Expo 2017

Wydarzenie miało miejsce Złotych Tarasach w Warszawie. W dwudniowym Expo udział wzięło ponad 900 osób.

Wydarzenie skierowane było zarówno dla osób z branży, jak i dla osób, które nie miały jeszcze doświadczeń z kryptowalutami. Wszystkie wystąpienia prelegentów (polskich oraz zagranicznych) tłumaczono w czasie rzeczywistym na język polski i angielski.

Future is now. Blockchain Summit '17

Pierwsza konferencja zorganizowana w Północnej Polsce, związana z technologią Blockchain.

Spotkanie obejmowało m.in. omówienie zagadnienia kryptowalut oraz tego jakie korzyści i zagrożenia niosą za sobą. Oprócz tego, przewidziano również prezentację sprzętu powszechnie wykorzystywanego do miningu.

Unlimited © 2018. All Rights Reserved.

Close Menu