Kantor Bitcoin

Już jest!

Mamy zaszczyt zaprezentować nasz nowy automatyczny kantor online. Po wypełnieniu poniższego formularza zostaniesz przekierowany na stronę dotpay.pl, gdzie będziesz mógł zapłacić za zakupione bitcoiny, bądź zostanie wyświetlony adres portfela bitcoin na który przelejesz ilość jaką chcesz sprzedać.

Największym atutem naszego kantoru jest to, że nie musisz zakładać u nas konta. Nie musisz posiadać u nas portfela, a kupno kryptowaluty u nas jest bardzo proste. Wystarczy kilka minut by nabyć lub sprzedać bitcoiny. Szybko i bezpiecznie!

Obowiązuje regulamin, na który zgadzasz się wypełniając ten formularz. Regulamin należy przeczytać i zrozumieć przed przystąpieniem do transakcji kupna/sprzedaży bitcoin. Pamiętaj, iż handel kryptowalutami obarczony jest dużym ryzykiem straty. Jednakże obracając bitcoinem możesz zwielokrotnić swój kapitał w krótkim czasie.

UWAGA! W przypadku korzystania z przeglądarki Brave występuje problem z komunikacją z serwerami DotPay. Zalecamy korzystanie z wymienionych przeglądarek: Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera lub Safari.

Aktualny kurs bitcoin:

(kurs aktualizuje się co 10 sekund)

Sprzedaż:

kwota_sprzedaży

Kupno:

kwota_kupna

Jednorazowa transakcja musi się mieścić w przedziale 100 - 15 000zł

  1. Wysyłając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś się i zgadzasz się z niniejszym regulaminem.
  2. Wszystkie dane podane w formularzu są zapisywane.
  3. Zapisane dane wykorzystywane będą tylko i wyłącznie w celu obsługi płatności. Jeśli nie chcesz by dane zostały zapisane skontaktuj się z obsługą sklepu.
  4. Dane klienta nie są udostępniane żadnym podmiotom trzecim. Zasada ta nie dotyczy serwisu dotpay.pl do którego przekazywany jest tylko adres e-mail kupującego, który jest niezbędny w celu obsługi płatności.
  5. Kurs bitcoin synchronizowany jest ze stroną bitmarket.pl.
  6. Transakcja wypłaty środków dla klienta będzie mieć miejsce do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty od klienta.
  7. W przypadku gdy kurs bitcoin zmieni się w tym czasie drastycznie obsługa zastrzega sobie prawo do przeliczenia kwoty do wypłaty jeszcze raz.
  8. O zaistnieniu sytuacji ponownego przeliczenia kwoty operacji klient zostanie poinformowany drogą mailową.
  9. Klient ma prawo do odstąpienia od transakcji tylko w przypadku ponownego wyliczania kwot.
  10. Prowizja każdej transakcji jest stała i wynosi 5%.

Strefa partnerska

Nawiązując z nami współpracę, otwierasz sobie również nowe możliwości – oto nasi partnerzy, którzy oferują naszym klientom zniżki 
(kliknięcie w logo partnera otworzy nowe okno z stroną partnera): 

Unlimited © 2018. All Rights Reserved.

Close Menu