Nasz zespół

Podstawą dobrej współpracy jest wiedza, z kim się współpracuje - a więc, kilka słów więcej o nas.

MIchał Stryjewski

MIchał Stryjewski

Dyrektor Generalny

Zaangażowany prekursor implementacji technologii blockchain w Polsce. Od 2016 roku współzałożyciel firmy Unlimited. Dystrybutor urządzeń z Azji opartych o blockchain. Wdraża firmy, budując infrastrukturę do zastosowania powyższych urządzeń. Przeprowadził blisko 200 godzin szkoleń. Swoją wiedzę nabył w praktyce i samokształceniu. Uczestnik wielu konferencji technologicznych, świetnie odnajdujący się w roli prelegenta.

Bartłomiej Sitek

Bartłomiej Sitek

Dyrektor Operacyjny

Doświadczony Manager z 12 letnim doświadczeniem w największych instytucjach finansowych na Świecie tj. Ing, Citi Group, Aviva. Praktyk biznesu, dla którego najważniejszą cechą przedsiębiorcy musi być skuteczność. Na sali szkoleniowej spędził blisko 10 000 godzin.

Robert Małocha

Robert Małocha

Specjalista Serwisant

Na rynku kryptowalut od dwóch lat. Na co dzień zajmuje się serwisem serwerów obliczeniowych, głównie tzw. koparek ASIC. Jako jeden z pierwszych zwiększył moc obliczeniową koparek Antminer o 40% w 2018 roku. Projektuje również płytki drukowane PCB i części urządzeń, obudów w 3D wraz z tworzeniem dokumentacji produkcyjnych.

Unlimited © 2018. All Rights Reserved.

Close Menu